
Klaar voor een 4 weken lange rondreis van Johannesburg naar Kaapstad? Dwars door Zuid-Afrika?
Extra lange rondreis met het beste van Zuid-Afrika. Dit is echt iets bijzonders. Bij niemand anders te boeken.

Extra lange individuele prive rondreis van 4 weken. 28 dagen rondreizen in Zuid-Afrika. Met de extra dimensie van het hebben van jouw eigen prive gids. Vervoer in een SUV (4×4)
Let op! Dit is geen normale rondreis. Dit is een natuur, cultuur en wildlife rondreis door magisch Zuid-Afrika van Johannesburg naar Kaapstad. Anders dan anders
Individuele prive rondreis Johannesburg naar Kaapstad. Dit is een speciale rondreis en daar gelden iets andere voorwaarden voor dan bij al onze andere safari’s en rondreizen.

Ervaar Zuid-Afrika zoals het echt is in deze 28 Dagen de Magie van Afrika safari 28 daagse rondreis van Johannesburg naar Kaapstad. Als je het doet doe het dan goed. Zuid-Afrika beleef je met al jouw zintuigen. Zie, ruik, voel en hoor de magie van Afrika.
Let op: Deze 28 daagse rondreis van Johannesburg naar Kaapstad moet bijstijds gereserveerd worden.
Vanwege de lengte van deze rondreis hebben wij helaas maar beperkte mogelijkheden om deze 4 weken lange rondreis van Johannesburg naar Kaapstad uit te voeren. Wij vragen hiervoor jouw begrip.
Hoogtepunten 4 weken Zuid-Afrika rondreis
- Een overzicht van wat je zoal gaat tegen komen en zien. Onderweg komen er meerdere aspecten langs en zijn er momenten dat eventueel nog wat extra’s zou kunnen doen als je daar zin in hebt.
- Soweto SOuth WEst TOwnship Johannesburg
- Apartheids museum, Mandela House, Hector Pieterson memorial en meer
- Watervallen van Sabie
- Noordelijke Drakensbergen
- Panaramaroute (Blyde River Canyon). Gods Window, Burkes Luck Potholes, Drie Rondavels en meer
- Kruger Nationaal Park
- Safari in open jeep volle dag Krugerpark
- Greater Kruger Park / Marloth Park, Crocodile River
- Mogelijkheid voor extra sunset (avond) safari’s (niet inbegrepen)
- Matsamo Cultural Village
- Bezoek aan Swaziland of Mozambique mogelijk (niet inbegrepen)
- Piet Retief
- St Lucia
- Isimangoliso Wetlands Nationaal Park + Cape Vidal
- Boot cruise Nijlpaarden en Krokodillen op Lake St Lucia
- Indische Oceaan
- Royal Natal Nationaal Park + Amphitheatre + Giant Castle
- Golden Gate Highlands Nationaal Park + Clarens
- De Karoo + Camdeboo + Graaff Reinet + Desolate Valley
- Swartbergen + Swartberg pas
- Addo Elephant Park
- Oudtshoorn + Cango Caves + Struisvogel farm
- Garden route (Tuin route)
- Knysna, Wilderness, Tsjtsjikamma, Plettenberg Bay, Storms Rivier, Mosselbay en meer
- Knysna Head + Knysna Forrest
- Hermannes + Walvissen
- Kaapse wijnlanden
- Stellenbosch + Paarl + Franschhoek en meer
- Kaapstad + Houtbaai
- V&A Waterfront
- Tafelberg + Bo-Kaap + Chapmans Peak + Cape Point + Muizenberg + Boulders Beach + Kirstenbosch Botanical Gardens
Reiscode: JHBCP28NL
Inclusief/exclusief
Inclusief
- Accommodaties op basis van logies en ontbijt
- Comfortabel vervoer met prive chauffeur/gids
- Excursies zoals omschreven
- Luchthaven transfers + eerste overnachting bij de luchthaven
- Overnachtingen in leuke guesthouse en lodges op mooie locaties
- Administratie en reserveringskosten
- Landelijk gekwalificeerde gids
Exclusief
- Vliegticket
- Overige maaltijden en drankjes
- Persoonlijke uitgaven en tips
- Entrees Nationale Parken (Conservation fees)
- Verder geen bijkomende kosten!
Dag tot Dag
Uitvouwen/Sluiten
Aankomst in Zuid-Afrika en vertrekpunt van jouw rondreis naar Kaapstad
Vandaag kom je aan in Zuid-Afrika op de luchthaven van Johannesburg International Airport OR Tambo. Doordat jij zelf jouw aankomst dag in overleg met ons kunt bepalen maakt het niet zoveel uit hoe laat en wanner jij aankomt.
Je wordt van de luchthaven gehaald en naar jouw eerste overnachting gebracht in Kempton Park vlakbij de luchthaven. Er is niets beter dan een goede nachtrust na een lange vliegreis om ontspannen op reis te gaan door Zuid-Afrika.
De volgende morgen komt jouw chauffeur/gids jou ophalen van jouw overnachtings adres en ga je echt op reis door het echte Zuid-Afrika.
SOuth WEst TOwnship
Altijd al nieuwsgierig geweest naar de apartheids geschiedenis van Zuid-Afrika? Vandaag ga je op excursie naar Soweto oftewel SOuth WEst TOwnship. Het grootste township van Zuid-Afrika.
Je gaat naast het township bekijken ook een bezoek brengen aan het Apartheidsmuseum en het Hector Pieterson Memorial. Het Mandela house en meerdere bezienswaardigheden wat de apartheids geschiedenis weergeeft. Een zwarte bladzijde in de geschiedenis van Zuid-Afrika maar wel eentje die verteld moet worden.
Weg van de drukte, weg van de massa
Na het verlaten van de drukte van Johannesburg voel jij je binnen 2 uur al in een andere wereld. Verschillende landschappen komen voorbij en jouw eindbestemming is Sabie. Sabie is midden in het hart van het gebied van de Noordelijke Drakensbergen waar de Blyde River Canyon zich bevindt.
Op weg doen we nog wat beroemde watervallen aan. ” De watervallen route” zeggen ze hier. Met de beroemde watervallen van Sabie.
Blyde River Canyon
De wereld beroemde Panorama route staat op het programma vandaag. De Blyde River Canyon is de op 2 na grootste canyon ter wereld en de groenste canyon ter wereld. Wij volgen de contouren van de canyon en bezoeken o.a. Gods Window, Burkes Luck Potholes, De drie Rondavels en meer bijzondere wereld wonders in dit mooie gebied.
Hoogveld naar Laagveld
We dalen af van het hoogveld naar het laagveld. Beter bekend als de Savanne. In het laagveld bevindt zich het Krugerpark. Mooi op tijd kom je aan in het Greater Kruger Park en je zit midden tussen de dieren van Afrika. Hier gaat het allemaal om toch?
Het wereld beroemde Krugerpark
Het gaat gebeuren. Heel vroeg in de morgen meestal rond 5(!) uur in de vroege ochtend wordt jij opgehaald door een ranger en je gaat met een open safari auto het Krugerpark verkennen. En niet voor een paar uurtjes. Maar de gehele dag. Op zoek naar de Big 5 zullen we maar zeggen. Het gebied wat jij bezoekt is het meest wildrijke deel van het Krugerpark. Succes verzekerd!
Zo was Afrika
Je gaat een ritje maken vandaag. (Niet zo heel ver, een uurtje ongeveer) naar de grens met Swaziland. Je gaat Matsamo Cultureel Village bezoeken. Precies op de grens met Swaziland bevindt zich dit cultuur dorp. De Swazi people trakteren jou op een dans, drum en zangshow en laten jou zien hoe het leven in dit deel van Afrika vroeger was.
Als je wilt kun je genieten van een buffet lunch (voor eigen rekening). Erg lekker en traditioneel eten. Dit is een abolute aanrader want het is echt heel lekker.
Maputoland en Zululand
Je verlaat het Greater Kruger Park en gaat op weg naar de Indische Oceaan. Omdat de weg daar naar toe vrij lang is doen wij dit in 2 kortere reisdagen. Via de binnenlanden met fenomenale landschappen gaan wij vandaag naar Piet Retief. Vernoemd naar een oud verzetstrijder van de boeren oorlog. Onderweg maken we een stop bij de Samoza mevrouw en wat dat is… Dat ga jij meemaken.
Naar de Indische Oceaan
Op weg van Piet Retief naar St Lucia. St Lucia is ingesloten door water en alleen maar toegankelijk via een brug. Omsloten door de Indische Oceaan en Lake St Lucia. Lake St Lucia is onderdeel van het Isimangoliso Wetlands Park. Dit kleine dorple bruist van de wildlife en water activiteiten. Jij gaat het meemaken.
P.S. ‘S avonds en ‘s nachts lopen de nijlpaarden overstraat in het dorp. Wees voorzichtig en kijk goed om jou heen.
Nijlpaarden en Krokodillen
Een relaxte dag. In de ochtend ga jij een boot cruise maken van een uur of twee op Lake St Lucia. Je ziet heel veel nijlpaarden. In Lake St Lucia leeft de grootste nijlpaarden kolonie van Afrika. Ruim 800 stuks. Aangevuld met heel veel Nijl krokodillen is dit echt een bijzondere bootocht. Tevens krijg je mangroves te zien en wie weet de eigenlijk altijd wel aanwezige Afrikaanse visarenden.
De middag heb jij vrij te besteden. Je kunt het dorp verkennen en je helemaal uitleven op de vele terrasjes en leuke winkeltjes.
Isimangoliso Wetlands Park
Vandaag ga je een aantal uren het Isimangoliso Wetlands Park in. Officieel een Big 5 natuurreservaat maar onze eerlijkheid dient ons te zeggen dat wij er nog nooit leeuwen hebben gezien.. Maar daar kom je niet voor in dit park. Het gaat om het meest indrukwekkende stukje beschermde natuur van Afrika. Het moeras en duin gebied is uniek in de wereld. Dit is nergens anders meer te vinden.
De rit gaat naar Cape Vidal mischien wel het mooiste stukje strand van Zuid-Afrika. Als je aankomst en gaat links af en blijft 200km doorlopen kom je uit in Mozambique. En het zou wat zijn als je een olifant op het strand zou zien toch?
De hoogste bergen van Zuid-Afrika
Deze reisdag brengt jou via Durban naar het gebied waar de hoogste bergen van Zuid-Afrika zijn. Royal Natal Nationaal Park. De bestemming van vandaag is een boerderij iets van 30km buiten Bergville aan de voet van het Amphie Theater. Spectaculair uitzicht de serene rust is indrukwekkend. Dit is ook Zuid-Afrika. En heelt jouw ziel mogen wij wel zeggen.
Het mooiste nationale park in Zuid-Afrika
Vandaag ga jij wat bijzonders zien.. Het Golden Gate Nationaal Park is het kleinste nationale park in Zuid-Afrika. Maar qua landschap de mooiste. Op sommige plaatsen is het net alsof je op de maan bent. Boven de boomgrens en het uitzicht… Geen woorden voor. Zeer, zeer indrukwekkend.
Reisdag van de gebaande paden af
We gaan om Lesotho heen en gaan de hoofdstad van Free State. Bloemfontein de hoofsdtad van de rechtelijke macht in Zuid-Afrika. Bomvol met universteiten en speciale scholen. Niet dat wij deze gaan bezoeken maar het bezoeken van Bloemfontein en daar een nachtje te verblijven is absoluut de moeite waard.
Karoo en Camdeboo
Door een deel van de Karoo en woest landschap ga je echt naar het binnenland van Zuid-Afrika. Je zult je verbazen over het dorpje Graaff Reinet. De oude (erg mooie) witte kerk is het middelpunt van het dorp. Net buiten het dorp is het Camdeboo Nationaal Park. Bijzonder en aparte rit door Zuid-Afrikaanse landschappen. Niet voor niets is Zuid-Afrika de rainbow nation. Alle landschappen in de wereld zijn vertegenwoordigd in 1 land. Elke dag dat je verder reist zul jij dit kunnen bevestigen als je weer thuis bent. Maar je bent nu pas halverwege 🙂
Desolate Valley in Camdeboo
Vroeg uit de veren een enerverende dag staat op het programma. Eerst een bezoek aan Camdeboo Nationaal Park. Je gaat naar een uitzichtpunt over Desolate Valley. Desolate Valley is de meest desolate plek in Zuid-Afrika. Spectaculair uitzicht op een bijzondere plaats.
Van hier gaan we verder naar Addo. Net buiten het beroemde Addo Elephant Park. Ooit begonnen met een paar olifanten bescherming te bieden en nu een heel groot volwaardig Big 5 nationaal Park. Helaas is een groot deel niet toegankelijk. Maar het mooiste gedeelte wel. Ze noemen Addo Elephant Park ook wel eens het eerste Big 7 park in Afrika. Je kunt zonder het park te verlaten naast de bekende Big 5 (Olifant, Leeuw, Neushoorn, Luipaard en Buffel) ook de grote 2 uit de oceaan zien. De Walvis en de Witte haai. Het blijft bijzonder.
Addo Elephant Nationaal Park
Wij gaan met jou rondrijden in het Addo Elephant park. Mooie dag in een mooi en bijzonder park. Wij hebben geen haast en nemen ruim de tijd om jou het Addo te laten zien. Leuk sfeervol restaurant ook daar trouwens.
De mooiste bergpas ter wereld
Vandaag staat in het teken van ruig. Ruig landschap een ruige rit en ruige bergen. De Swartbergen zijn een onoverkomelijke hindernis geweest tijdens de tijd van de voortrekker. Wij gaan de Swartbergen over en we nemen de Swartberg pas. Volgens velen de mooiste bergpas ter wereld. En jij gaat het zien en kunt het dan voor jouzelf beoordelen. Eindpunt vandaag is een olijven boomgaard (farm) in Oudtshoorn.
Officieel hoort Oudtshoorn en de Swartbergen ook bij de Garden Route maar wij vinden dit toch twee verschillende activiteiten.
Grappig en leuk
Een beetje toeristisch maar je moet het wel gezien hebben en als je in de buurt bent zeker. De Cango Caves zijn de oudste en grootste grotten in Afrika. Oudtshoorn staat bekend om zijn geschiedenis met struisvogels. We laten jou dan ook een struisvogelfarm zien. Erg grappig en altijd leuk.
Mischien wel de meest beroemde scenic route van Afrika
Dit hoeft geen introductie eigenlijk. Je gaat beginnen aan de tuin route. Wij pakken de route op tussen Knysna en Port Elisabeth en nemen jou mee naar de mooiste locaties die je gezien moet hebben.
Knysna, Wilderness, Tsjtsjikamma, Plettenberg Bay, Storms Rivier, Mosselbay staan allemaal op het programma. En we gaan er een paar dagen over doen.
Garden route (Tuin route)
De 2e dag die wij in deze regio doorbrengen. Wat denk je van Knysna Head en Knysna Forrest? Waar we gisteren niet aan toe zijn gekomen doen we vandaag. Geen stress, alle tijd en lekker rustig.
Als je zin hebt kun je ook tijdens de tuinroute een zee robben rots bezoeken met een boot over zee in Mosselbaai. Duizenden zee robben op een rots voor de kust. En geloof ons.. Denk er goed over na als je dit wilt.. Stinken… ongelofelijk niet normaal. Je zult de eerste niet zijn die ziek is / wordt voor een bepaalde periode. (Alleen doen met een sterke maag..)
Walvissen en wijn
We gaan verder langs de wijnroute en bezoeken Hermannes. Hermannes ligt op een beetje vreemd punt aan de kust. Het water aan de pier die helemaal niet zo erg lang is, is zo diep dat de walvissen zou je bijna zeggen door het dorp zwemmen. In het seizoen zwemmen de walvissen vanuit Antartica en de koude wateren langs de Zuid-Afrikaanse kust naar de warmere wateren voor de kust van Mozambique om jongen te krijgen. Uiteraard als de jongen zijn geboren zwemmen ze weer terug. Hermannes is 1 van de weinig locaties waar je de walvissen heel dicht voor de kust langs kunt zien zwemmen.
Vergeet ook de vele dolfijnen niet die hier ook lamgs zwemmen. Een uniek stukje van de wereld en erg mooi om te zien.
Afsluiten doen we vandaag met een glas wij in Wellington!
Wijn en lekker eten
Vast wel eens van gehoord. Stellenbosch, Paarl, Franschhoek. Hier komen de meeste broemde en lekkerste wijnen van Zuid-Afrika vandaan. En dat gaan we ook eventje proeven vandaag toch? Beginnen in Franschhoek voor koffie, via Stellenbosch voor lunch, even rondkijken in Paarl. Dit is een geniet ik ben op vakantie dag. Daarnaast in een wonderschone omgeving jouw dagen zo slijten dat is nog niet zo verkeerd.
Geniet ervan!
Je bent er bijna… The mother city: Cape Town
Het is niet zo gek ver van Wellington naar Kaapstad. Wij gaan met jou door de stad en laten jou alvast wat hoogtepunten zien. Uiteraard mag V&A Waterfront niet ontbreken. In en aan de haven met een spectaculair zicht op de Tafelberg. De leukste terrasjes en een wirwar van Afrikaanse gemengde culturen. Altijd leuk en altijd gezellig.
Ook gaan we nog even langs Bo-Kaap. Je weet wel van die geschilderde huisjes.
Overnachten ga je in Houtbaai. Net even buiten Kaapstad aan de achterkant van de Tafelberg. Hoe mooi wil je het hebben. De haven van Houtbaai is een must see. En vers gevangen vis eten in de haven mag je niet overslaan.
Het uiteinde van Afrika
Kaap de goede hoop en het bijbehoorende nationale park Cape Point. Via de beroemste hooggelgen kustweg ter wereld Chapmans Peak gaan we naar het uiterste puntje van Afrika waar de Indische en Atlantische oceaan samen komen. Kaap de goede Hoop wie heeft er nog nooit van gehoord.
We gaan terug via Muizenberg en Boulders Beach. Boulders Beach huisvest de zwartvoet pinguins. Hier komen ze broeden en het zijn er veel. Ooit is er eentje verdwaalt en nu lopen ze het dorp door. In Boulders Beach kun je er zelfs tussen zwemmen als je dat wilt. Heel bijzonder.
Mooie bloemen en planten
Vandaag brengen wij jou naar Kirtenbosch Botanical Gardens. Het beroemdste en wellicht de grootste botanische tuin ter wereld. Van Afrika zeker. Alles wat groeit en bloeit en wat in Afrika voorkomt kun je hier vinden. Hele grote en prachtige tuinen aangelegd zoals in een sprookje.
Later gaan we naar de haven van Houtbaai. Visje eten of gewoon wat slenteren langs de kust of door de haven. Genieten van de zee en zeelucht. De bijzondere mensen en mooie natuur.
Hoog boven Kaapstad
We gaan niet zo gek laat weg omdat de Tafelberg op het programma staat. Het is niet te voorspellen hoe lang we bezig zijn om boven te komen vandaar dat we er een dag voor hebben gereserveerd. Uiteraard zal het niet de hele dag duren. Ter plaatse besluiten wij met jou wat er nog te doen is waar nog tijd voor is.
Eerst hoog boven Kaapstad uitkijken over de stad der steden en terugdenken aan 4 weken rondreizen in Zuid-Afrika….
Het is afgelopen..
Het zit er op.. Wij brengen jou naar de luchthaven van Kaapstad om weer naar huis te gaan..
Veelgestelde vragen
In overleg met ons kun jij jouw eigen aankomst dag bepalen. Deze reis is speciaal voor jou en jouw eigen reisgezelschap. Er reizen dan ook geen andere mensen mee waar je op moet wachten.
Ontbijt is inclusief in deze reis. Op elke overnachtings adres is een restaurant en bar aanwezig waar heerlijk kunt eten en je drankjes kunt halen. (voor eigen rekening)
Echter als wij verblijven IN de nationale parken zoals het Krugerpark dan is het alleen logies. In elk Kamp is een restaurant waar je kunt ontbijten, lunchen en dineren. Ook is er een kampwinkel waar je wat boodschappen kunt doen om zelf een potje te koken. De accommodaties in het Krugerpark beschikken over keuken benodigheden, een koelkast en wat je verder zoal nodig bent.
In 9 van de 10 gevallen is er een zwembad / splashpool aanwezig
Al onze vervoersmiddelen beschikken over airco.
in 95% van de gevallen is er airco aanwezig op al jouw overnachtings adressen. In het geval van de 5% van niet dan zijn er alternatieve koelings methodes aanwezig.
NEE!!
De verloopstekkers die je in Europ kunt kopen passen niet. Ondanks dat alle verkopende partijen zeggen van wel. Bij elke supermarkt en op bijna elke hoek van de straat kun je in Zuid-Afrika verloopstekkers kopen voor een euro of 5.
Neem geen contant geld mee uit Europa. Veel banken ik Europa hebben verouderde biljetten die in Zuid-Afrika niet meer geldig zijn.
Neem ook geen Euro’s, Dollars of wat voor andere valuta mee. Buitenlandse valuta (Alles wat geen Zuid-Afrikaanse Randen zijn) is waardeloos in Zuid-Afrika. Niemand zal ze aannemen en je kunt er niet mee betalen. Zuid-Afrikaanen kunnen geen buitenlandse valuta omwisselen en daardoor zijn deze onbruikbaar.
Pin hier in Zuid-Afrika ter plaatse contant geld. Zo heb je de minste wisselkosten en de juiste valuta. Pin niet te veel. Alleen wat je denkt zoal onderweg nodig te hebben.
Overal zijn pin automaten en bij bijna alle winkels, accommodaties en parken kun je met jouw pinpas betalen.
Vergeet niet om jouw buitenland blokkade van jouw pinpas te halen. Je bent tenslotte buiten Europa. Dan kun jij gewoon overal met jouw normale pinpas betalen. Geen probleem.
Wij zijn geen arts en mogen niet adviseren helaas.. Dit is erg strafbaar. Wij moeten jou dan ook doorverwijzen naar jouw huisarts of plaatselijke GGD.
Hou wel in de gaten dat Malaria alleen in bepaalde seizoenen voorkomt en het grootste gedeelte van het jaar is er dan ook GEEN kans op Malaria.
Zuid-Afrika doet erg veel aan Malaria bestrijding en slaagt daar erg goed in. Soms is er in een jaar zelfs helemaal geen kans op Malaria. Echter dit is van te voren niet te voorspellen.
Malaria KAN nog voorkomen bij stilstaand water net na de regentijd in nog een paar kleine gebieden in Zuid-Afrika.
Maak een goede afweging of je wel of geen Malaria tabletten wilt gaan gebruiken. Maak deze beslissing eventueel samen met een goede arts die of in Zuid-Afrika is geweest. Of weet hoe het echt zit.
Bovenstaande is een persoonlijke mening van Ntshava Safaris. Wij nemen geen verantwoordelijkheid voor jouw Malaria voorzorgsmaatregelen.
Bijna alle accommodaties beschikken tegenwoordig over WiFi. Echter soms alleen in de receptie area. Soms overal en soms alleen in de lounge area.
Alle internet in Zuid-Afrika is draadloos en werkt met schotel ontvangers. Soms is het ontvangst erg goed, soms wat minder en soms ronduit slecht.
Het weer, de bewewolking kan een behoorlijke impact hebben. Beschikbaarheid van Internet is dan ook niet altijd vanzelfsprekend. Je gaat tenslotte naar Afrika.
Uiteraard in de bush en in de nationale parken zoals het Krugerpark is geen internet, telefoonbereik en dergelijke. Echter in de Restcamps is vaak een redelijk telefoon signaal.
Een keiharde garantie kan niemand geven. Het is en blijft natuur en wilde dieren. Nationale Parken en andere reservaten zijn geen dierentuin. Echter 95% van onze reizigers gaan naar huis met het gezien hebben van de Big 5 en vele andere bijzondere dieren van Afrika.
Uiteraard is e.a. wel een beetje afhankelijke van wat voor type reis jij hebt geboekt.
Jazeker. Zuid-Afrika is ondanks af en toe onrustige berichten in de media een zeer veilig land om rond te reizen of / en om op safari te gaan. Uiteraard zorgen wij er voor dat je niet op plaatsen komt waar jij je zorgen om hoeft te maken. Wij kennen het land dusdanig goed dat wij weten waar wel en waar niet naar toe te gaan.
Al met al kun je met een gerust hart op reis of op safari gaan in Zuid-Afrika. In Amsterdam, Brussel en andere plaatsen in Nederland en Belgie is het ook vaak niet echt slim om daar naar toe te gaan. In een land als Zuid-Afrika is het niet anders.
Uiteraard zorgen onze gidsen er ook voor dat alle veiligheidsmaatregelen in acht worden genomen in de Afrikaanse natuur. Als je weet wat je doet is het absoluut veilig in de natuur reservaten. Zeker onder begeleiding. Luister dan ook een beetje naar jouw gids. Oke?
Overzicht: Johannesburg naar Kaapstad in 4 weken
Ervaar de de magie van Afrika zoals het moet. Samen met een prive chauffeur/gids beleef en zie je meer. 4 weken rondreis avontuur van Johannesburg naar Kaapstad.

Rondreizen van ons zijn een Zuid-Afrika avontuur
Onze rondreizen en Safari reizen in Zuid-Afrika zijn een avontuur op zich. Altijd wat bijzonders en altijd wat speciaals. Geen eenheidsworst. Niet nog meer van hetzelfde. Weg van de massa, weg van de drukte. Van de gebaande paden af en gaan waar anderen van dromen.
Rondreis Johanneburg naar Kaapstad 28 daagse rondreis Zuid-Afrika. Ervaar de magie van Afrika in 4 weken.
Doe het anders dan anderen en reis met ons tijdens jouw vakantie in Zuid-Afrika. Wij weten waar jij moet zijn.
Weg van de massa, weg van de drukte
Onze Zuid-Afrika reizen gaan altijd van de gebruikelijke en gebaande paden af. Wij laten jou de mooiste plaatsen zien in Zuid-Afrika en de beste Zuid-Afrika ervaringen meemaken. Ntshava Safaris gaat altijd net die ene stap verder, veeleisend voor ons en voor jouw Zuid-Afrika reis.
Wij gaan altijd door en stoppen absoluut niet voordat jouw ZuidAfrika reis helemaal perfect is.
Ons doel is heel simpel: Zorgeloze Zuid-Afrika reizen leveren waarbij onze reizigers, meer zien, meer beleven en vooral meer genieten. Reizen in en door Zuid-Afrika is onze passie. We staan er mee op en we gaan ermee naar bed. En dat is heel erg goed te merken tijdens al onze Zuid-Afrika reizen.
Rondreis Johanneburg naar Kaapstad dat wil jij toch ook? Ervaar het beste van Zuid-Afrika op de beste manier met jouw eigen prive chauffeur/gids
Wij leveren altijd reis programma’s met nét dat ietsje meer. Zorgvuldig geselecteerde Accommodaties op bijzondere en mooie locaties. Unieke programma’s, bijzondere ontmoetingen en veel onverwachte ervaringen. Je zult het terug vinden bij onze gepassioneerde reisleider’s.
Rondreizen in Zuid-Afrika
Onze reisleider’s kennen Zuid-Afrika door en door. Zij wonen tenslotte al heel lang in Zuid-Afrika. Ze spreken de taal en kennen de mensen, de regio en het land. Jij zult merken tijdens jouw Zuid-Afrika reis dat de persoonlijke manier van werken jouw Zuid-Afrika reis nog mooier en interessanter maakt. Jouw gids zal jou altijd met raad en daad bijstaan en er voor zorgen dat jouw Zuid-Afrika reis perfect is.
Vertrouwd op reis door Zuid-Afrika met Ntshava Safaris sinds 1996
In 28 dagen van Johannesburg naar Kaapstad. Een onvergetelijke natuur en cultuur rondreis van 4 weken. Zuid-Afrika op zijn best. Individuele prive rondreis met chauffeur/gids.

Wanneer kunnen wij jou verwachten om met een prive chauffeur van Johannesburg naar Kaapstad te gaan?
Hoogtepunten van de Johannesburg naar Kaapstad avontuere rondreis met prive chauffeur/gids
- Een overzicht van wat je zoal gaat tegen komen en zien. Onderweg komen er meerdere aspecten langs en zijn er momenten dat eventueel nog wat extra's zou kunnen doen als je daar zin in hebt.
- Soweto SOuth WEst TOwnship Johannesburg
- Apartheids museum, Mandela House, Hector Pieterson memorial en meer
- Watervallen van Sabie
- Noordelijke Drakensbergen
- Panaramaroute (Blyde River Canyon). Gods Window, Burkes Luck Potholes, Drie Rondavels en meer
- Kruger Nationaal Park
- Safari in open jeep volle dag Krugerpark
- Greater Kruger Park / Marloth Park, Crocodile River
- Mogelijkheid voor extra sunset (avond) safari's (niet inbegrepen)
- Matsamo Cultural Village
- Bezoek aan Swaziland of Mozambique mogelijk (niet inbegrepen)
- Piet Retief
- St Lucia
- Isimangoliso Wetlands Nationaal Park + Cape Vidal
- Boot cruise Nijlpaarden en Krokodillen op Lake St Lucia
- Indische Oceaan
- Royal Natal Nationaal Park + Amphitheatre + Giant Castle
- Golden Gate Highlands Nationaal Park + Clarens
- De Karoo + Camdeboo + Graaff Reinet + Desolate Valley
- Swartbergen + Swartberg pas
- Addo Elephant Park
- Oudtshoorn + Cango Caves + Struisvogel farm
- Garden route (Tuin route)
- Knysna, Wilderness, Tsjtsjikamma, Plettenberg Bay, Storms Rivier, Mosselbay en meer
- Knysna Head + Knysna Forrest
- Hermannes + Walvissen
- Kaapse wijnlanden
- Stellenbosch + Paarl + Franschhoek en meer
- Kaapstad + Houtbaai
- V&A Waterfront
- Tafelberg + Bo-Kaap + Chapmans Peak + Cape Point + Muizenberg + Boulders Beach + Kirtenbosch Botanical Gardens